Kontaktní údaje:

Petr Navrátil
U Rusavy 277/6
769 01 Holešov

+420 604 826 918

provozovna :

areál Ton a.s. Holešov

lodzie@email.cz

IČ: 675 24 273
DIČ: CZ7311025678

O nás

Společnost byla založena v roce 1999 a zabývala se převážně výškovými pracemi. Postupně byla činnost rozšířena o provádění nátěrů, montáže vysílačů, demolice výškových komínů, těsnění mezipanelových spár a sanaci betonu a balkónů.

Tyto činnosti směřovaly ke změně hlavní činnosti – zasklívání balkónů, zasklívání lodžii,zasklení pergol,zasklení teras, montáž hliníkového zábradlí,montáž sití pro kočky, realizaci zimních zahrad a interiérových příček,výroba okenních sití proti hmyzu,montáž vertikálních žaluzií,vyroba okenních tyčí proti pádu květináčů z parapetu.

Nenabízíme nesmyslné akce  a slevy ,které jsou ve finále dražší než naše skutečné ceny.Ani neříkáme že provádíme naše práce x a více let a že máme nejvíce zkušeností na trhu jen se snažíme dělat naši práci dobře a naši devizou je doporučení našich zákazníků, které je pro nás to nejlepší ocenění .

Dlouhodobě spolupracujeme s výrobci zasklení firmou Alumistr ,Glasa ,Thermont Napajedla

Naše zasklení lodžií a balkonů můžete vidět v těchto městech  -zasklení Kroměříž,zasklení Otrokovice,zasklení Holešov,zasklení Přerov,zasklení Zlín ,zasklení Uherské Hradiště,zasklení Uherský Brod,zasklení Slavičín,zasklení Hulín ,zasklení Vsetín,zasklení Uničov,zasklení Prostějov ,zasklení Brno,zasklení Luhačovice,zasklení Chropyně,zasklení Kuřim,zasklení Napajedla,zasklení Slušovice, zasklení Strání atd.

V současné době jsou hlavní činnosti společnosti následující:

  • zasklívání balkónů
  • zasklívání lodžii
  • montáž hliníkového zábradlí
  • realizaci zimních zahrad
  • zasklení pergol
  • vertikální žaluzie
  • sitě proti hmyzu

 

Certifikáty a osvědčení

Copyright (©) 2008 - 2024 LODŽIE Navrátil. Provide by Surface